تداوم مشارکت صنایع غرب بندرعباس در مسئولیت اجتماعی و ماه صفر


کمک یک میلیارد ریالی به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد … یکی از کارخانه جات بندرعباس مبلغ یکصد میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود .
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی ستاد مردمی دیه استان هرمزگان ؛ یکی از کارخانه های فولادی استان هرمزگان مبلغ یک میلیارد ریال را در قالب پویش ” قدم قدم تا آزادی و اربعین ” به ستاد دیه استان اهدا تا در روزهای پایانی اربعین حسینی زمینه ساز آزادی محکومین مالی باشد .
مدیر عامل این کارخانه و مجتمع که اصرار داشت نام و تصویری از وی منتشر نشود در خصوص این اقدام خداپسندانه گفت : با توجه به اینکه از اربعین حسینی چند روزی نگذشته است و به روزهای پایانی صفر هم نزدیک میشویم و پیگیری مجددانه ستاد مردمی دیه استان نسبت به مشارکت خیرخواهانه شرکت ، در هیئت مدیره تصمیم گرفته شد تا مبلغی را به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص داده تا بتوانیم در آزادی محکومین مالی جرائم غیر عمد سهمی کوچک داشته باشیم و نذر خویش را هر چند اندک است اهدا نماییم و ان شااا در آینده این کمکها ادامه خواهد داشت .
گفتنی است پویش ” قدم قدم تا آزادی و اربعین ” پویشی است که به همت ستاد دیه استان به مناسبت ماه صفر و اربعین حسینی ویژه آزادسازی مددجویان محکوم مالی در استان هرمزگان در حال اجرا میباشد و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت . التماس دعا