آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت برگزاری دهمین کنگره امام سجاد (ع)


به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی ستاددیه استان هرمزگان ؛ علی صالحی در دیدار با دبیر و اعضای ستاد اجرایی دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) با اشاره به برکات معنوی خاص این همایش بین‌المللی، از آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در آستانه برگزاری دهمین کنگره امام سجاد (ع) در استان خبر داد و افزود: دستگاه قضایی استان هرمزگان برای خود افتخار می‌داند که خدمتگزار رویدادی باشد که مزین به نام مبارک چهارمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت است .

وی اظهار کرد: برگزاری کنگره بین المللی امام سجاد «علیه السلام» به عنوان رویدادی مهم و درخور تحسین که هر ساله به همت شما عزیزان اجرا می‌شود موجب اعتلای جایگاه فرهنگی و رشد معنوی استان شده است .
صالحی در ادامه گفت: همه ما خادم امام سجاد «علیه السلام» هستیم و ا هماهنگی واحد رسانه و تشریفات قوه قضاییه تلاش خواهیم کرد به نوبه خود نقشی مؤثر در اجرای شایسته این کنگره به منظور تعمیم و تعمیق معارف اهل بیت (علیهم السلام) داشته باشیم .

رییس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به این که برگزاری مستمر کنگره امام سجاد (ع) رخداد بزرگی است که استان هرمزگان مبدع آن بوده است خاطرنشان کرد: جهان امروز تشنه معنویت و اسلام ناب محمدی می‌باشد و ادامه این رخداد به عنوان حرکتی مخلصانه و ارزشمند در راستای احیاء شعائر اسلامی بسیار حائز اهمیت خواهد بود .
علی علامه زاده دبیر اجرایی کنگره امام سجاد (ع) نیز در جریان این دیدار گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته به منظور برگزاری هرچه بهتر این همایش مهم بین المللی ارائه نمودو از مساعدت‌های رییس کل دادگستری استان هرمزگان در راستای اجرای هر چه بهتر این رویداد فرهنگی قدردانی کرد .